Lots of Love 18 Inch 29 cm Meisjes Terugtraprem Paars

208.95

Bike Fun Love Lila kinderfiets Deze leuke meisjes fiets van Bike Fun zorgt ervoor dat je stijlvol kunt fietsen. De witte banden zorgen voor een vrolijke uitstraling. Algemene specificaties: Kleur: paars Geslacht: meisjes Materiaal frame: staal Materiaal velgen: staal Wielmaat: 18 inch Framemaat: 29 cm Leeftijd: vanaf 4 jaar Aantal versnellingen: 1 Gewicht: ca. 12 kg Specificaties remmen: Type voorrem: V-Brake Type achterrem: terugtraprem Specificaties accessoires: Fietsbel: ja Kettingkast: gesloten Zijwieltjes: nee Voordrager: nee

EAN code: 8716637050999 Artikelnummer: 449228 Categorieën: , , Tag:

Beschrijving

*Let op! al onze fietsen worden in een doos per pakketdienst verstuurd, daardoor zijn ze voor 80 – 90 % afgemonteerd. U dient zelf afhankelijk van het type fiets, stuur, trappers en zadel te monteren en moet eventueel remmen afstellen. U kunt echter ook kiezen voor montageservice tegen betaling van het onderstaande service tarief.

Geef in het winkelmandje aan of u wel of niet gebruik wilt maken van onze montageservice. Wanneer u hiervoor kiest monteren we de fiets en stellen we deze af.

We leveren bij iedere gemonteerde fiets een lijst met punten waarop deze is gecontroleerd.

Bij elektrische fietsen laden we de accu volledig op en programmeren we de bediening. We raden aan om bij elektrische fietsen altijd te kiezen voor onze montageservice.

Het rijklaar maken van een bakfiets, volwassen driewieler of tandem vergt technische kennis over de producten. We raden daarom aan gebruik te maken van onze montageservice.

De fiets verpakken we in een stevige doos zodat hij tijdens het vervoer niet beschadigt. Bij levering staat het stuur een slag gedraaid en zitten de pedalen er nog niet op. De fiets past anders niet in de doos. Via de mail ontvangt u een montagehandleiding van de fabrikant waarin ze stap voor stap uitleggen hoe u het stuur en de pedalen zelf op de fiets monteert.

Afmonteren fietsen 10 t/m 28 Inch  42,50 incl. btw
Bakfietsen en volwassen driewielers 350,- incl. btw
Afmonteren Tandems  €50,- incl. btw

Extra informatie

Geslacht

Kleur

Paars

Inch

18 inch

Frame hoogte

29 cm

Aantal versnellingen

Remmen

Terugtraprem

Versnellingen

Geen

Verende zadelpen

Gewichtsklasse

11-15 (kg)

Verende voorvork

Nee

Merk

Bike Fun

Materiaal

Fabrieksgarantie

Voorrem systeem

Achterrem systeem

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Lots of Love 18 Inch 29 cm Meisjes Terugtraprem Paars” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

X